Tričko s potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Tričko potlačené digitálnou potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Sieťotlať - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Postup pri potlači tričiek a textilu - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu

Stedman

Značka Stedman je odnožou americkej spoločnosti Hanes, ktorá vyrába kvalitný textil určený na reklamné účely, výšivky, potlač, ale aj na pracovné účely.

Ponúka dámske aj pánske tričká, dámske a pánske polokošele, mikiny, fleecové mikiny, detský a ďaľší reklamný textil. Európska centrála firmy Stedman sa nachádza v Nemecku.

Stadman je charakteristický modernými a trendovými farbami. Odev značky Stedman je vhodný ako oblečenie na voľný čas, športové oblečenie, oblečenie na golf a pod.

V roku 2007 sa Stedman sa dostal vďaka svojmu promptnému zdokonaleniu sortimentu medzi TOP 5 značiek reklamného textilu v Európe. Stedman spĺňa všetky predpísané hygienické a kvalitatívne certifikáty.


Ukážky prác

O chvíľu zverejníme fotografie - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Chcete si potlačiť tričká?

Máte záujem o potlač tričiek, mikín, dresov a iného reklamného textilu? Vyplňte tento formár a my sa Vám v krátkej dobe ozveme.

Meno a priezvisko: Požiadavky:
Email:
Telefón: Príloha: