Tričko s potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Tričko potlačené digitálnou potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Sieťotlať - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Postup pri potlači tričiek a textilu - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu

Špeciálne tlačové efekty

V rámci zabezpečovania komplexnej potlače textilu Vám ponúkame špeciálne tlačové efekty, ktoré Vašim tríčkám, mikinám, nohaviaciam, košeliam a ostatnému textilu dávajú pridanú hodnotu a odlíšia Vás od väčšiny ostatného reklamného textilu. Tieto tlačové efekty je možné kombinovať s ostatnými technológiami ako sublimačná potlač, sieťotlač, digitálna potlač a výšivka.

Kamienky na textil:
Kamienky na textile sú jedinečným spôsobom ako Vaše tričko, miniku, polokošelu a ďalší textil oživiť a odlíšiť ho. Ponúkame celú škálu kamienkov rôznych farieb, veľkostí od matných kamienkov cez lesklé kamienky až po brúsené sklenené Swarkovski kamienky na textil.

Výpal do fleecu:
Potrebujete obrandovať fleec-ový textil ako mikiny, deky, bundy decentnou a elegantnou formou? Výpal do fleecu je vynikajúce riešenie, ktoré uspokojí tieto požiadavky. Laserovou technológiou Vám znikne príjemné logo vnorené do textilu.

Ražba na textil:
Ak potrebujete vyraziť Vašu grafiku na textil je ražba ideálne riešenie. Táto technológia sa nedá aplikovať pri všetkých motívoch a nakoľko je raznica pomerne drahá, ražba na textil sa oplatí pri objednávke väčšieho množstva. Ražba na textil sa dá kombinovať s ostatnými technológiami a vyrazený motív vydržý porovnateľne dlho ako bežná potlač.

Voňavé farby:
Ak chcete zaujať niečím naozaj jedinečný ponúkame Vám možnosť potlače voňavými farbami. Táto lahôdka je vynikajúcim príspevkom pre Vaše marketingové kampane. Minimálny odber pri potlači voňavými farbami je 1000 ks


Ukážky prác

O chvíľu zverejníme fotografie - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Chcete si potlačiť tričká?

Máte záujem o potlač tričiek, mikín, dresov a iného reklamného textilu? Vyplňte tento formár a my sa Vám v krátkej dobe ozveme.

Meno a priezvisko: Požiadavky:
Email:
Telefón: Príloha: