Tričko s potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Tričko potlačené digitálnou potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Sieťotlať - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Postup pri potlači tričiek a textilu - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu

Adler

Firma Adler, ktorá sa začala rozvíjať v roku 2000 v Čechách, je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich výrobcov reklamného textilu. Hlavné sídlo spoločnosti ADLER Czech, a.s. sa nachádza v Ústí nad Labem. Po rokoch rastu sa v roku 2004 dostala táto známa značka aj na slovenský trh.

Zákazníkov po väčšine tvoria reklamné agentúry a firmy zaoberajúce sa potlačou textilu. Pre firmu Adler je avšak jedným z najdôležitejších faktorov najmä spokojnosť konečných spotrebiteľov, inak povedané Vás, zákazníkov.

Spoločnosť Adler sa zaoberá distrúciou tričiek, polokošiel, košiel, mikín, fleece produktov, outdoor oblečenia, športovej odevi. Vyrába taktiež aj šiltovky, nohavice, tašky, froté, detské produkty a či dokonca aj doplnkový sortiment, ako napríklad darčekové škatule s vekom alebo PE/PP vrecúška.

Spoločnosť Adler disponuje hlavným logistickým terminálom v Ostrave, ktorý slúži ako sklad tovaru pre celú strednú Európu.

Okrem toho, že spoločnosť Adler disponuje prednosťami ako spoľahlivosť, flexibilita, kvalita a zodpovednosť, prontnosť je zabezpečená najmä aj tým, že na sklade majú viac ako 4 000 000 ks textilu k okamžitému použitiu!


Ukážky prác

O chvíľu zverejníme fotografie - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Chcete si potlačiť tričká?

Máte záujem o potlač tričiek, mikín, dresov a iného reklamného textilu? Vyplňte tento formár a my sa Vám v krátkej dobe ozveme.

Meno a priezvisko: Požiadavky:
Email:
Telefón: Príloha: