Tričko s potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Tričko potlačené digitálnou potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Sieťotlať - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Postup pri potlači tričiek a textilu - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu

B&C

Kolekcie značky B&C sa oprávnene nazývajú moderné. Pestrosť katalógu B&C nám umožňuje vyberať z veľkej a rôznorodej selekcii modelov určených na každý deň a každú príležitosť.

Strihy značky B&C sú navrhnuté tak, aby lichotili vzľadu zákazíka a zároveň boli aj pohodlné. B&C má kolekcie v bohatej škále farieb a štýlu (napr. kolekcie "Very Bright Collection", 60´s Collection a pod.)

Najpoprednejšími vlastnosťami značky B&C je modernejší vzhľad, ako by sme našli u iných výrobcov reklamného textilu, kvalita a taktiež sú nazývaní "lídrami európskeho reklamného textilu".

Či už potrebujete textil, ktorý je kvalitný, moderný, odrážajúci dnešný urbanistický štýl alebo uprednostňujete klasické strihy a modely, značka B&C určite naplní Vaše očakávania.


Ukážky prác

O chvíľu zverejníme fotografie - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Chcete si potlačiť tričká?

Máte záujem o potlač tričiek, mikín, dresov a iného reklamného textilu? Vyplňte tento formár a my sa Vám v krátkej dobe ozveme.

Meno a priezvisko: Požiadavky:
Email:
Telefón: Príloha: