Tričko s potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Tričko potlačené digitálnou potlačou - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu Sieťotlať - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Postup pri potlači tričiek a textilu - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu

Gildan

Značka Gildan je amrického pôvodu a zaraďuje sa medzi jednu z najpoprednejších dodávateľov reklamného textilu.

Gildan za zaoberá výrobou oblečenia vrátane tričiek, športových textilných produktov, fleece, ponožiek a pod., všetko v tej najrôznorodejšej farebnej škále.

Textil značky Gildan je špecifický najmä dvojitým šitím, má vysokú gramáž a ako jedna z mála značiek sa vyznačuje tým, že ich tričká nemajú po bokoch švy, čo umožňuje potlač aj na bočných častiach.

Tričká vyrába veľkosti od XS(dámske) až po 5XL(pánske).
Textil značky Gildan je vhodný od reklamných kampaní až po športové akcie.

Spoločnosť Gildan predáva svoje značky prostredníctvom svojho pestrého portfólia, kde sa nachádza veľké množstvo registrovaných značiek, ktoré spadajú pod túto firmu, ako napríklad značky Gildan®, Anvil® a Gold Toe® .
Gildan distribuuje svoje produkty aj na trhy zaoberajúce sa reklamným textilom v Európe, U.S.A. a Kanade, kde je značka známa ako jeden z najpredávanejších výrobcov textilu.

Spoločnosť Gildan sa rozrastá každým dňom a patrí medzi najpoprednejšie značky na medzinárodných trhoch reklamného textilu.

Gildan je taktiež aj jedným z najväčších dodávateľov neformálych a športových odevov, ba dokonca aj spodnej bielizne pre široké spektrum predajcov v USA.

Firma Gildan má viac ako 34 000 zamestnancov po celom svete.


Ukážky prác

O chvíľu zverejníme fotografie - printex.sk - potlač a výšivka tričiek a textilu


Chcete si potlačiť tričká?

Máte záujem o potlač tričiek, mikín, dresov a iného reklamného textilu? Vyplňte tento formár a my sa Vám v krátkej dobe ozveme.

Meno a priezvisko: Požiadavky:
Email:
Telefón: Príloha: